Apartmány u Gasku

ubytovanie Velke Karlovice
 

*** Apartmány u Gasku / ubytovanie Velke Karlovice

Apartmány Velke Karlovice u Gasku
Ubytovanie Apartmány u Gášku Léskové Velké Karlovice:
Apartmány u Gáškov sú v turisticky zaujímavej časti Veľkých Karlovic v údolí Léskové v podhorí Javorníkov a Beskýd v Chránenej krajinnej oblasti Beskydy, príťažlivé svojimi prírodnými krásami. V údolí Leskové na svahu hrebeňa Lemešná je uchovaný relikt pralesa Razula.

Apartmány u Gáškov Velké Karlovice ubytovanie:
K ubytovaniu sú pripravené štyri útulné apartmány. Jeden apartmán je bezbariérový. Každá z izieb má vlastné sociálne zariadenie a vybavený kuchynský kút s chladničkou. Pre väčšie skupiny je možné kombinovať ubytovanie v Apartmánoch a v 50m vzdialenom Penzióne Na Kopečku (celkom 32 miest).

U Gasku ubytovanie Léskové Velké Karlovice apartmány vybavenie:
K dispozícii je tiež vybavenie ako wi-fi prípojka na internet, gril, ohnisko, vonkajšie posedenie, miesto na postavenie stanu, postieľka vrátane lôžkovín alebo ohrádka, detské jedálenské stoličky, kĺzačka, hojdačka, zakrývacie pieskovisko, detské ihrisko, spoločenské hry, stavebnice, sauna, práčovňa.

Léskové Apartmány ubytovanie vo Veľkých Karloviciach u Gáškov služby:
Pre milovníkov cykloturistiky a zimných športov (bežky, zjazdové lyžovanie) je k dispozícii úschovňa bicyklov a lyží. Ubytovanie so zvieracím miláčikom (pes, mačka, kôň atď) nie je problém. Pre vášnivých hubárov je pripravená sušička. Parkovisko je pri apartmánoch. Z ďalších služieb môžete využiť, saunu, výučbu lyžovania, akcie na kľúč (raut, grilovanie, opekanie prasiatok ...), tipy na výlety, dovoz a odvoz k vlaku.

Valašsko Apartmány Velké Karlovice ubytovanie u Gáškov stravovanie:
Pre viac pohodlia Vám tu zabezpečia pobyt vrátane stravovania. Pripraví vám raňajky i polpenziu, ochutnáte klasické jedlá aj valašské špeciality.

Dovolenka na Valašsku Velké Karlovice Léskové Apartmány u Gáškú:
Ďalšie dostupné služby v mieste ubytovania - bowling, krytý bazén, masáže, solárium, squash, biliard, lyžiarsky vleky. Pre lyžovanie sú v okolí svahy rôznych stupňov obtiažnosti, bežecké stopy. Cyklotrasa, golfové ihrisko, lanové centrum. Z Apartmánov u Gáškov je blízko na výlety do Beskyd (Pustevny, Radhošť), Javorníkov a Vsetínských vrchov.
Apartmány Velke Karlovice u Gasku - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýApartmány Velke Karlovice u Gasku - Pri hotely je vlastné parkoviskoApartmány Velke Karlovice u Gasku - možnosť pripojenia na internetApartmány Velke Karlovice u Gasku - k dispozícii letná terasaApartmány Velke Karlovice u Gasku - Izby s vlastnou kúpelkouApartmány Velke Karlovice u Gasku - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky: